ОККО Агротрейд профінансував виробників АПК майже на 1 мільярд гривень

logo


18 червня, Розділ Новини, переглядів 0

ОККО Агротрейд профінансував виробників АПК майже на 1 мільярд гривеньУ поточному маркетинговому році компанія «ОККО Агротрейд», що входить до складу холдингу OKKO Group, у 2 рази наростила обсяги фінансування сільгоспвиробників у рамках своєї форвардної програми. Для своєчасного проведення польових робіт аграріям надано майже 1 мільярд гривень, як безпосередньо грошовими коштами, так і товарними поставками мінеральних добрив та пального. 

За отримані ресурси агровиробники розраховуються продукцією майбутнього врожаю. Відповідні домовленості оформляються аграрною розпискою чи договором застави. Отриману в результаті такої співпраці сільгосппродукцію «ОККО Агротрейд» планує збувати переважно на експорт.

 «За три роки активної діяльності на ринку АПК ми динамічно розвиваємося й розширюємо спектр наших пропозицій, – розповідає генеральний директор «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко. – Якщо торік ми забезпечували наших партнерів лише пальним і міндобривами, то у цьому сезоні запропонували новий інструмент – грошові кошти. Водночас ми суттєво спростили договірну процедуру і скоротили час на розгляд запитів клієнтів: попереднє рішення про співпрацю може бути ухвалене упродовж 1 дня, остаточне – упродовж 5 днів. Нам приємно, що клієнти, з якими ми починали співпрацю рік-два тому, цьогоріч знову її продовжили».

«ОККО Агротрейд» – це один із бізнес-напрямів холдингу OKKO Group, створений у 2016 році для комплексно задовільнити потреби агробізнесу в фінансах, пальному, мінеральних добривах. Учасниками форвардної програми «ОККО Агротрейд» сьогодні є вже понад 200 агровиробників  – як великі компанії з угіддями в декілька тисяч гектарів, так і фермери з ділянками у 500 гектарів.

Схожі новини