Оформлення нерухомості на окупованому Донбасі: витрачений час із нульовими перспективами

logo


Фото - Новости Донбасса

Фото — Новости Донбасса

Будь-які оформлення дій із нерухомістю на окупованому Донбасі не мають жодної юридичної сили, оскільки самопроголошені «ДНР» і «ЛНР» не визнала жодна країна світу.

Відтак оформлення продажу чи купівлі будинку або квартири на окупованій «ДНР» чи «ЛНР» території  — це ризик і водночас необхідність, бо окупанти можуть запросто присвоїти житло чи іншу нерухомість, не оформлену за так званими «законами» «ДНР» і «ЛНР».

Читайте також: Ціни на нерухомість в окупованому «ДНР» Донецьку дійшли до смішних (Фото)

Закони ці окупаційна влада постійно змінює, все ускладнюючи бюрократичну тяганину. При цьому так званий ринок нерухомості на окупованих територіях  — це «сіра зона», в якій спритники ловлять «рибку», сподіваючись, що до звільнення Донбасу, а, може, і після, зможуть користуватись цією нерухомістю, як своєю.

Читайте також: Залишені квартирі в Донецьку «нова влада» збирається віддати іншим власникам

Оформлення ж за «законами» самопроголошеної «ДНР»купівлі-продажу нерухомості — це заплутаний шлях тривалістю в рік і з майже нульовими перспективами, навіть якщо продавець і покупець знайшли один одного.

Про те, як на ділі працюють ріелторські контори і я відбувається оформлення угод в так званій «ДНР», — у розповіді ріелтора, опублікованій українським користувачем мережі hochu@domoy‏.

Читайте також: Усе про актуальні махінації із нерухомістю у так званій «ДНР»

ф1ф2