Оборудки в морських портах: НАБУ перевірить інформацію аудиторів

logo


НАБУ їх перевірить у рамках власного вже відкритого кримінального провадження.  

Про це йдеться у відповіді Національного антикорупційного бюро на звернення народного депутата Сергія Лещенка, яке опублікувала експертна організація StateWatch, пише УП.

Також детективи взяли в роботу результати внутрішнього аудиту Мінінфраструктури по морським портам.

«При здійсненні аналізу аудиторських звітів встановлено, що частина викладеної інформації стосується виконання договору … укладеного між Одеською філією ДП «АМПУ» та ТОВ «Лігос УА»  та відповідно має доказове значення для досудового розслідування у кримінальному провадженні .. від жовтня 2015 року», — повідомляють детективи.

Нагадаємо минулого року на «Українській правді» були оприлюднені результати аудитуАдміністрації морських портів, які зафіксували порушення на сотні мільйонів гривень.

Зокрема, керівному складу ДП «АМПУ» виплачено зарплати у завищеному розмірі на суму 40,5 мільйона гривень. Іллічівська філія у 2017 році перерахувала профспілці порту Чорноморськ 70 млн грн на будівництва мостового переходу через Сухий лиман, що не є напрямом діяльності профспілки.

Та ж сама філія стягувала портові збори з Geroite nа Sevastopol та Geroite nа Odessa (прапор суден — Болгарія), як із суден групи Б, замість віднесення їх до групи А — через що втратила 3,6 млн дол (91,4 млн гривень).

Нагадаємо, НАЗК викликало до Києва мера Сум через корупцію.