Новини компаній: «Техагро» планує побудувати в морпорту «Южний» три термінали

logo


Компанія «Техагро» планує побудувати в морському порту «Южний» (Одеська область) три термінали — контейнерний, зерновий і для сипучих та генеральних вантажів. 

Аукціон з днопоглиблення в порту «Чорноморськ» може бути зірваний
«Аскет Шиппінг» почав перевалку харчових вантажів

Про це в ході Ukrainian Ports Forum 2018 повідомив директор ТОВ «Техагро» В’ячеслав Бояльский, передає ЦТС.

На реалізацію проектів з урахуванням облаштування ділянки, яким володіє компанія, і підведення необхідної інфраструктури потрібно $198 млн. 

Він розповів, що компанія володіє ділянкою площею 82 га біля входу в акваторію порту «Южний», який планує розвивати. Причальний фронт ділянки — 280 погонних метрів, глибина в цьому районі складе 17 метрів і буде можливість приймати судна вантажопідйомністю 150-170 тис. тонн. Бояльскій повідомив, що у компанії вже є відведення земель водного фонду.

«За кошторисно-фінансовим попереднім розрахунком — $198 млн вкладень. Перше, що ми тягнемо, — залізницю плюс електрика і вода. На це у нас піде $6,2 млн і ми плануємо ці роботи зробити в 2019 році для того, щоб забезпечити інженерними мережами саме саму площадку», — розповів Бояльский.

Нагадаємо, найбільший світовий портовий оператор компанія Hutchison Ports має намір створити сучасний контейнерний термінал в порту «Чорноморськ»