Новини компаній: MAS Seeds інвестувала $1 млн у науково-дослідну станцію на Київщині

logo


Компанія MAS Seeds відкрила у селі Велика Олександрівка Київської області науково-дослідну станцію та новий офіс компанії. Сума інвестицій у R&D станцію склала приблизно $1 млн.

HarvEast створив новий структурний підрозділ
HarvEast і Maisadour вирощуватимуть гібридну кукурудзу

Про це Agravery.com стало відомо під час урочистого відкриття комплексу сьогодні, 1 червня.

Комплекс, який відтепер об’єднує головний офіс компанії та науково-дослідну станцію разом з дослідними ділянками та демонстраційним полем, утворює єдиний об’єкт з новітніх розробок інновацій і досліджень компанії MAS Seeds.

На станції діятиме нова сучасна лабораторія, унікальна своїм оснащенням. Зокрема, для роботи станції було придбане обладнання для протруювання насіння, калібрування, точного підрахунку насіння. Також станція укомплектована селекційними сівалкою та комбайном.

«Наша нова R&D станція знаходиться в Київський області на межі двох природних зон — Полісся та Лісостепу. Це дає нам можливість охопити максимально велику зону для наших досліджень, щоб створити нові гібриди  та агротехнологічні рішення для практично всіх ґрунтово-кліматичних регіонів України», — розповів Ромен Демтйо, генеральний директор компанії MAS Seeds Україна

Відкриття науково-селекційної станції стало логічним продовженням роботи компанії з виведення на ринок найкращого посівного матеріалу з найвищим потенціалом, районованого відповідно до потреб українських виробників.

«Загальна площа закладених дослідів компанії становить біля 90 га, це майже 40 тис. ділянок гібридизації по всій території України. З 2,5 тис. нових незареєстрованих гібридів лише 10 пройдуть реєстрацію і 203 поповнять портфоліо гібридів кукурудзи та соняшнику в Україні», — розповів Костянтин Головашин, спеціаліст з кукурудзи та олійних культур MAS Seeds.

Комплекс MAS Seeds. Розташований та території прогресивного та високотехнологічного агрохолдингу ТОВ «Агро-Регіон» та переданий у довгострокову оренду.

«Ми тісно співпрацюємо з компанією «Агро-Регіон», і наша взаємодія спрямована на підвищення рівня знань та можливостей обох компаній. Зокрема цього року на демонстраційному полі агрохолдингу — були закладені досліди з різними нормами висіву ключових гібридів кукурудзи», — заначив Ромен Демтйо.

Довідка:

MAS Seeds — це бренд насіннєвої компанії Maisadour Semences S.A., що є дочірньою компанією Кооперативної групи Maisadour, першого сільськогосподарського кооперативу на південному заходів Франції. MAS Seeds займається селекцією та виробництвом насіння ключових сільськогосподарських культур. Торговельний оборот MAS Seeds складає €140 млн. Компанія маж 12 закордонних філій, комерційна активність відбувається у 40 країнах світу, де працюють 50% її співробітників.

MAS Seeds Україна — найбільша закордонна філія компанії MAS Seeds, що відкрилась в 2007 році.