Новини компаній: Японська корпорація купує контрольний пакет «Спектр-Агро»

logo


«Сумітомо Корпорейшн» придбала 51% акцій дистриб’ютора в Україні засобів захисту рослин, насіння та добрив компанії «Спектр-Агро».

Про це йдеться у спільній заяві трьох підприємств на сторінці ТОВ «Спектр-Агро» у мережі Facebook.

Компанії «Сумітомо Корпорейшн», «Спектр-Агро» та «Спектр-Агротехніка» підписали угоду вчора, 11 липня.

«Очікується, що завдяки поєднанню глобального досвіду «Сумітомо» з місцевими знаннями «Спектр-Агро» відбудеться розширення і зростання діяльності останньої в Україні.  Україна є важливим виробником сільськогосподарської продукції в світовому масштабі, і обидві компанії прагнуть зміцнити продуктивність українських виробників сільськогосподарської продукції для забезпечення продуктами харчування зростаюче населення світу», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що придбання «Спектр-Агро» є продовження шляху розвитку «Сумітомо» у сільськогосподарській торгівлі.

Довідка:

Компанія «Спектр-Агро» заснована у 2009 році, займається постачанням ЗЗР, добрив, насіння та сільгосптехніки по всій території Україні.  Понад 3500 українських сільськогосподарських виробників користуються продукцією компанії.

«Сумітомо» — одна з найкрупніших японських корпорацій. У компанії 30 років тому започаткували агро-науковий напрямок (ASBL). Його учасники сьогодні є провідними експортерами ЗЗР, що виробляються підприємствами Японії. «Сумітомо» активно розширює ланцюг постачання, займаючись розвитком гуртовими та роздрібними каналами збуту. Сьогодні ця діяльність розповсюджена у 30 країнах світу. У 2011 році «Сумітомо» придбала компанію «Alcedo S.R.L», найбільшого роздрібного продавця сільськогосподарської продукції в Румунії, а у 2015 році — компанію «Agro Amazonia», яка є одним з найбільших фермерських роздрібних торговельних каналів в штаті Мату-Гросс у Бразилії.