Новини компаній: «Агротрейд» закінчив посівну

logo


Компанія «Агротрейд» закінчила посівну вчасно.

«Агротрейд» в 2017 збільшив посівні площі до 70 тис. га
IBI-Rating підтвердило рейтинг облігацій підприємству «АГРОТРЕЙД»

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Незважаючи на погодні сюрпризи, всі культури ми посіяли за планом, обсяг площ під ранніми та пізніми культурами не змінився. Загальна посівна площа — близько 70 тис. га, з них 2600 га, тобто 3,7% — відведені під органічне виробництво. Ще 1,5% займають нішеві культури, решта 94,8% — зернові, зернобобові та олійні культури», — повідомила директор з операційної та фінансової діяльності Олена Ворона.

Також погодні умови змусили внести корективи в процес живлення рослин.

«Хоча під час посівної не можна зволікати, але надто поспішати теж не треба. Ми враховували, що температура ґрунту швидко піднімалась, тому треба було правильно використовувати сівалки, дотримуватись технологій. Ми уважно стежили за їх виконанням з допомогою системи дистанційного моніторингу Cropio», – розповів директор агропромислового департаменту Віктор Кухарчук.

За інформацією, цього року всі кукурудзяні поля групи «Агротрейд» засіяли насінням власного виробництва.

«Раніше ми сіяли як власне насіння, так і дорожчий імпортний посівний матеріал, співвідношення було приблизно 50 на 50. Оскільки власне насіння дало не гірший результат, ніж придбане, цьогоріч обійшлись гібридами власного виробництва марки «Агросідз». Зараз маємо надію на гарний врожай», — зазначила Олена Ворона.

Довідка:

Група «Агротрейд» — лідер в Україні з виробництва та реалізації репродуктивного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, а також сортового насіння пшениці озимої, ярого ячменю, гречки, сої та інших культур іноземної та вітчизняної селекції. Насіннєві господарства, розташовані в Сумській і Харківській областях.