Новини компаній: Агрохолдинг «МРІЯ» бiльше уваги придiлятиме дослiдницькiй роботi

logo


Створення в агрохолдингу «МРІЯ» Управління агрономічної експертизи (research & development)  дозволило  вивести пошук та втілення інновацій на новий рівень – тепер робота по пошуку, відбору та впровадженню найкращих  світових технологій відбувається планово, а основним замовником новинок виступає Виробничий департамент компанії.

Про це в інтерв’ю Agravery.com розповів керівник  Управління агрономічної експертизи агрохолдингу «МРІЯ» Олександр Хмелюк.

«Зараз ми ідемо далі і максимально хочемо вивчати і контролювати кожну ділянку поля і, завдяки новим технологіям, можемо це втілити, проте для цього потрібно робити велику кількість обстежень та аналізів, що зробити за допомогою «рук» агрономів надзвичайно складно і довго. Тому і виникла необхідність пошуку нових інструментів», — розповів він..

За його словами, виходячи із цих міркувань і з’явилась ідея створення дослідницького R&D  центру. Одне із головних завдань якого пошук інструментів для оперативного та у великій кількості збору необхідної аналітичної інформації та нових технологій для ефективного точного землеробства.

«У мене не один KPI, а цілих п’ять — по кожному проекту окремо, і всі вони мають вийти на певний рівень до кінця цього календарного року», — говорить Олександр Хмелюк.

Він розповів, що перший проект це моніторинг полів безплотним літальним апаратам (БПЛА).

«Як ви знаєте, цього року ми придбали безпілотник, за допомогою якого робимо дистанційне зондування та дослідження площ, також тестуємо декілька компаній, які надають послуги супутникового моніторингу полів», — розповідає він.

Другий проект це змішувальна станція та її адаптація до вимог агрохолдингу Третій — це управління якістю ґрунтів.

«Контроль рівня рh шляхом внесення вапнякового борошна та дефекату, який ми будемо забирати із цукрових заводів. У межах даного проекту вивчаємо можливість створення власної лабораторії для аналізу ґрунту», —зауважує Хмелюк.

Четвертий проект це дослідження ефективності використання ЗЗР та добрив, випробування сортів та гібридів.

Нагадаємо, У 2018 «Мрія» витратить на інновації та дослідження понад 10 млн гривень.