Новий аеропорт між Дніпром та Запоріжжям: хто, коли та за скільки буде його будувати

logo


Поделиться:

У 2019 році між Запорізькою та Дніпровською областю розпочнеться будівництво нового аеропорту. Проект профінансують з державного бюджету, а роботи буде виконувати китайська компанія China Airport Construction Group Corporation, повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

Перше литовище, яке збудують в україні за часи Незалежності буде знаходитися біля села Солене, що знаходиться між Дніпром та Запоріжжям. На перший етап будівництва аеропорту планують витрати 200 мільйонів гривень з державного бюджету.

Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством інфраструктурних проектів України та China Airport Construction Group Corporation було підписано ще 11 грудня 2018 року.

«Ми прагнемо, щоб мінімум 50% населення України користувалось авіаційним транспортом. Для цього нам потрібна розгалужена мережа аеропортів. Наступного року (у 2019 — прим. ред.) ми розпочинаємо будівництво нового летовища між Дніпром і Запоріжжям. Це буде новий сучасний проект. І допомога світових компаній нам вкрай важлива. Тож, ми вітаємо співпрацю зі світовим бізнесом, який разом з нами працюватиме над проектами в авіаційній галузі та над модернізацією регіональних аеропортів», — зазначив Володимир Омелян.

China Airport Construction Group Corporation (заснована в 1954 році, Пекін) забезпечує інженерне проектування і консалтинг, управління проектами, інжиніринг та будівельні послуги для цивільних аеропортів в Китаї і за кордоном. Також компанія займається  розвитком наукових досліджень та комунікації, йдеться на сайті.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Просмотры: 31

Поделиться: