Нові вагони для Укрзалізниці: в МВС проти направляти на це гроші, отримані з штрафів

Міністерство фінансів запропонувало в проєкті бюджету направити гроші, отримані від штрафів за перевищення швидкості на дорогах, на закупівлю нових вагонів для Укрзалізниці. Натомість в МВС – категорично проти.

Про це в понеділок, 28 вересня, на брифінгу повідомив заступник очільника МВС Антон Геращенко, пише 24 канал.

Цікаво Розкрадання Укрзалізниці: що відомо про корупційні схеми Дубневича та Ахметова

Чиновник переконаний: краще купувати нові вагони за бюджет Укрзалізниці. Мовляв, вона повинна мати гроші на оновлення свого рухомого складу.

Ми категорично проти рішення, яке Мінфін запропонував у проєкті бюджету. Ми направляємо свою групу на комітет із питань бюджету та фінансів,– наголосив Геращенко.

Зазначимо, що станом на початок вересня правоохоронці склали 833 949 постанов щодо перевищення швидкості на дорогах України. Водії-порушники вже сплатили 645 526 штрафів.

Зверніть увагу! Напередодні з’ясувалося, що  Укрзалізниця мала відремонтувати два дизельні потяги – на 9 мільйонів гривень. Натомість ці гроші витратили на два лімузини Audi А8 Long, кожен з яких обійшовся у 4,5 мільйона гривень. 
Звільнення Ослунда з Укрзалізниці

28 вересня шведський економіст та аналітик Андерс Ослунд вирішив подати у відставку з посади члена наглядової ради Укрзалізниці, яку обіймав з червня 2018 року.
Він заявив, що керівництво компанії не виконує більшість рішень наглядової ради, а від української влади він бачив лише «образи та перешкоди».
У коментарі 24 каналу він також пояснив, що на підприємстві «крадуть на всіх рівнях». Проте будь-яка спроба зупинити це, зрештою, не допомагає.