Нові рахунки для сплати ЄСВ запрацюють з 2 травня — Фіскальна служба

logo


этот материал доступен на русском

Реєстр рахунків для сплати платниками ЄСВ розміщений на офіційному сайті Фіскальної служби.

Ілюстрація REUTERS

Ілюстрація REUTERS

Державна фіскальна служба України (ДФС) повідомила про набуття чинності нових рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) з 2 травня поточного року.

Читайте такожДля IT-сектору хочуть створити п’ятому яту групу спрощенців із податком 10%

Про це повідомили в прес-службі ДФС.

«З 2 травня 2019 року набувають чинності нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС», — сказано в повідомленні.

Реєстр рахунків для сплати платниками ЄСВ розміщений на офіційному сайті Фіскальної служби.

Як повідомляв УНІАН, у грудні 2018 року Кабінет міністрів прийняв рішення реорганізувати Державну фіскальну службу України шляхом поділу її на державні податкову і митну служби.

За інформацією Нацагентства України з питань державної служби, документи для участі в конкурсі на посади керівників податкової та митної служб подали 7 кандидатів.

Згідно з Меморандумом щодо нової програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом, процес реорганізації ДФС планується завершити до кінця квітня поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter