«Нова пошта» змінила правила для посилок юридичним особам

logo


 

У компанії «Нова Пошта» змінили правила для поштових відправлень юридичним особам.

Про це повідомляє ain.ua.

Як повідомляється, відтепер, щоб людина (фізособа чи юрособа) могла відправити посилку компанії (юрособі), потрібно, щоб у компанії був укладений договір з «Нова пошта».

Зміну помітили користувачі в соціальних мережах.

У компанії пояснили, що ці зміни пов’язані з випадками, коли самі відправники плуталися в адресах і назвах юросіб, через це посилки могли не доходити до адресата.

«Нерідко траплялося, що клієнти не знали точні реквізити компанії-одержувача і це призводило до того, що у однієї юрособи було до 40 варіантів назви, реквізитів, адреси і т.д. І це призводило до проблем — або відправлення йшло на некоректну адресу, або не тому адресату, або компанія отримувала рахунок за відправлення, якого не замовляла», — пояснили в компанії.

«Щоб уберегти наших клієнтів — і фізичних, і юридичних осіб, ми впровадили правило, яке дозволило уніфікувати компанії-одержувачі», — повідомили в «Нова пошта».

У компанії також відзначили, що якщо у юрособи, якій потрібно відправити посилку, немає договору з «Нова пошта», відправник може надіслати її фізособі-представнику компанії.