Нова авіакомпанія увірвалася в Україну на старому металобрухті

logo


23.07 01:09

В наявності в авіакомпанії два літаки, вироблені в минулому столітті

Нова авіакомпанія «Дрім Вінд» з’явилася на ринку України. Про це свідчать дані Державного реєстру цивільних повітряних суден.

Директором авіакомпанії числиться Савост’янов Микола Володимирович. Раніше людина з таким ім’ям і прізвищем очолював службу планування і оперативного управління Міжнародного аеропорту Бориспіль. 

Засновниками компанії значаться Кукса Анатолій Дмитрович і Романенко Єгор Олександрович.

У флоті — два літака, яким за 27 років.

В реєстрі за авіакомпанією «Дрім Вінд» значаться два Boeing 737-300 з реєстраційними номерами UR-CRL і UR-CRМ. Перше повітряне судно було випущено в 1990 році, друге — у 1991-м. В Держреєстр вони внесені 18 липня і 27 червня відповідно.

Тим часом видання «Центр транспортних стратегій» зазначає, що раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив: з 2019 року вік пасажирських літаків, що експлуатуються вітчизняними авіакомпаніями, не буде перевищувати 20 років.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що до 2019 року вік пасажирських літаків, що експлуатуються відчизняними авіакомпаніями, не буде перевищувати 20 років. Крім того, щоб в майбутньому пасажири могли уникнути непорозумінь з авіакомпаніями, рейтинг останніх опублікують на сайті Міністерства інфраструктури.

Нагадаємо, більше трьох сотень рейсів через страйк робітників скасувала ірландська авіакомпанія Ryanair. За офіційною інформацією перевізника, найбільше постраждають напрямки в Бельгію, Іспанію і Португалію.

Вперше про скасування 30 рейсів стало відомо ще 12 липня. Вже тиждень триває страйк пілотів бюджетного авіаперевізника в Європі. Протягом цього часу персонал встиг звернулися до керівництва зі списком з 34 вимог.

Як повідомляв портал «Знай.uа», липень – розпал літнього сезону. Саме на цей місяць у більшості українців випадає довгоочікувана відпустка. Проте недосвідчені туристи бояться, що переліт в іншу країну буде вартий значної суми грошей. Ми розповімо, як шукати дешеві квитки на літак.

Також «Знай.uа» писав, 21 липня, Авіакомпанія Austrian Airlines скасувала рейс з Відня до Львова та зі Львова до Відня. Цю інформацію повідомили у прес-службі Міжнародного аеропорту «Львів». Там заявили, що рейси були скасовані з технічних причин.

«Рейси AUA383 / 384 на лінії Відень-Львів-Відень, які повинні були відбутися 21 липня, скасовано з технічних причин», — сказано в повідомленні.

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

Автор матеріалу: 

Евгения Фрусевич

Теги: 

Авіакомпанія, Україна, Дрім Вінд