Нотаріуси Рівненщини вивчали специфіку оформлення аграрних розписок в Україні

logo


20 жовтня відбувся семінар-тренінг для нотаріусів Рівненської області на тему: «Впровадження аграрних розписок в Україні, особливості їх оформлення та нотаріального посвідчення. Ведення реєстру аграрних розписок».  Відкрила захід начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило.

В ході семінару лектори, а саме консультант з юридичних питань представництва Міжнародна фінансова корпорація Ігор Кравцов, консультант проекту «Аграрні розписки в Україні» Ігор Дудка та регіональний представник проекту в Рівненській області Тарас Веремейчик розкрили широкий спектр актуальних питань щодо впровадження аграрних розписок в Україні.

Як ви пам’ятаєте, вчора на сесії рівнеоблради АТОшники вимагали, щоб їх визнали учасниками бойових дій.Все частіше села на Рівненщині стають епіцентрами земельних протистоять.У селі Копиткове емоції у людей зашкалювали, адже їх поля засіяли, збирають врожай і не платять орендиМова йде про Здолбунів і здолбунівські ямиНепросте життя щасливої родини.