Норвежці вкладуть 85 млн євро в СЕС на Черкащині

logo


червня 18, 2018 Author 2
347038_1

Норвезька компанія Scatec Solar має намір у поточному році приступити до будівництва сонячних електростанцій у Черкаській області загальною потужністю 83 МВт, повідомляє компанія.

Scatec Solar підписала угоди про забезпечення двох проектів потужністю 33 МВт та 50 МВт. Проекти будуть реалізовані за схемою Feed-in-Tariff (FiT), і очікується, що обидва підприємства вироблятимуть близько 106 тис. МВт-год на рік, пише mind.ua.

Загальний розмір капітальних витрат для проектів оцінюється у 85 млн євро. Процес фінансування проекту був ініційований Європейським банком реконструкції та розвитку. Початок будівництва очікується у 2018 році, а експлуатація протягом 2019 року.

«Ми з ентузіазмом ставимося до страхування наших перших 2 проектів в Україні нашими резервами, і ми розглядаємо це як перший крок для створення більшого портфеля сонячних електростанцій у країні. Україна активно працює над зміною споживання енергії та збільшенням частки електроенергії, що постачається від поновлюваних джерел енергії. Ми дуже раді, що знову є партнером ЄБРР з метою стимулювання використання поновлюваних джерел енергії та відкриття нового ринку сонячної енергії», – говорить генеральний директор Реймонд Карлсен.

Коментування та розміщення посилань заборонено.