Німецький бізнес може допомогти Україні перевести сільське господарство у «цифру»

logo


Німецькі компанії поки обережно, але з інтересом придивляються до ринку оцифровування сільського господарства України, вбачаючи в цьому шанси.

Про це йшла мова під час круглого столу в Посольстві України в Берліні за підтримки Німецько-Українського Форуму, Східного комітету німецької економіки та Foreign Concil on Economic Relations, передає кореспондент Укрінформу.

«У заході взяли участь представники важливих міністерств і відомств Німеччини, великих асоціацій, відбулася дуже гарна розмова. Вони бачать великі можливості в Україні, особливо у сільськогосподарському секторі», — прокоментував агентству зустріч генеральний секретар Foreign Concil on Economic Relations Максиміліан Хоффманн.

Тему оцифровки в сільському господарстві він назвав дуже актуальною, хоча і відносно новою. Для неї на українському ринку для європейських, зокрема, для німецьких компаній відкриваються великі можливості, переконаний Хоффман. Круглий стіл він вважає першим кроком, щоб навіть показати шанси бізнес-можливостей в Україні, причому від німецьких підприємців.

Читайте також: В Україні запустили програму прозорого управління земельними ресурсами

«У мене склалося враження, що німецькі бізнесмени підходять до співпраці з вами, з дуже великими застереженнями, обережністю, але також і з усвідомленням того, що є дуже великі можливості. Я думаю, що це питання часу», — каже Хоффманн. Він вважає, що зараз дуже важливий і потрібний «позитивний імідж, історія успіху».

Круглий стіл у Посольстві України в Берліні

Тут має допомогти досвід інших німецьких компаній, які відомі, яким довіряють, у яких гарна репутація. «Вони повинні сказати: ми працюємо в Україні і нам це дуже подобається», — радить Хофман. Він вказує, що існує ще дуже багато проблем, як в цілому на зовнішніх ринках, але Німеччина бачить «значне поліпшення, великий прогрес».