Німеччина готова надати Україні 4 млн євро на навчання енергоаудиторів

logo


Уряд Німеччини готовий підписати угоду з IFC (Міжнародна фінансова корпорація, входить до групи Світового банку) щодо внеску додаткових 10 млн євро до Мультидонорського фонду для співфінансування проектів Фонду енергоефективності України. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«Уряд Німеччини також погодив імплементацію  проекту технічної допомоги Україні щодо підготовки професійних енергоаудиторів та навчання співробітників українського Фонду енергоефективності в сумі 4 млн євро», – повідомив віце-прем’єр-міністр.

Фонд енергоефективності є прогресивним та комплексним інструментом для фінансування енергоефективності у житловому секторі. Робота Фонду також спрямована на імплементацію Угоди України з ЄС та  забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності. Фонд створюється за підтримки міжнародних партнерів – ЄС та Німеччини.

Фінансування Фонду енергоефективності у Держбюджеті на поточний рік передбачене у розмірі 1,6 млрд грн. Також передбачена п’ятирічна допомога від Європейського Союзу на програми Фонду: у 2018 році – 50 млн євро, та додатково у 2019 – 54 млн євро. 

Геннадій Зубко зазначав: «Євросоюз, як партнер, готовий п’ять років супроводжувати Фонд. Нам важлива саме технічна підтримка Фонду. Це дуже складна робота, яка створить маршрутну карту не тільки для аудиторів і проектних організацій, а й довідник, який чітко роз’яснить домогосподарствам всю процедуру».

Джерело: Мінрегіон

Интересные новости:

17.04.2018

704

Второе место прочно удерживает Софиевская Борщаговка, которая по количеству жилых домов и числу факт…

17.04.2018

673

С нехваткой квалифицированных специалистов уже столкнулись многие украинские строительные компании…

17.04.2018

370

Виконавчий комітет Львівської міськради затвердив детальний план території, обмеженої вул. Старознес…

17.04.2018

476

Отключение оборудования было предсказуемым, так как в предыдущие дни уровень вредных веществ в возду…