«НІБУЛОН» у вересні спустить на воду два судна

logo


Одне з найбільших сільгосппідприємств України — компанія „НІБУЛОН” з Миколаєва має наміри до кінця вересня спустити на воду наступне, вже восьме, несамохідне судно і самохідне днозаглиблювальне судно. Крім цього, компанія розпочала будівництво ще одного, іншої модифікації, судна для перевантаження зерна. Всього ж, протягом 2017-2022 років, завод планує випустити 24 плавзасоби для преевезення великих партій вітчизняного збіжжя.

Одне з найбільших сільгосппідприємств України — компанія „НІБУЛОН”  з Миколаєва має наміри  до кінця вересня спустити на воду наступне,  вже восьме, несамохідне судно і самохідне днозаглиблювальне судно. Крім цього, компанія розпочала будівництво ще одного, іншої модифікації, судна для перевантаження зерна. Всього ж, протягом 2017-2022 років,  завод планує випустити 24 плавзасоби для преевезення великих партій вітчизняного збіжжя.

На Полтавщині „НІБУЛОН” – це розвиток сільської інфраструктури. Його елеваторні комплекси – у різних районах області, є термінал на Дніпрі. Як говорить сільський голова  Марянівки Гребінківського району Іван Малярик, «НІБУЛОН» відкрив для Мар’янівки «вікно в Європу»:  після зведення тут  елеваторного комплексу, відновив майже кілометр залізниці, яка й приєднала філію Марянівська до Південно-Західної залізниці. А це – один із транспортних коридорів, що  з’єднує Європу з Азією.

Після будівництвом „НІБУЛОНОМ” елеватору, у  Марянівці з’явилося  додаткове вуличне освітлення, 1,5 кілометрова асфальтована дорога.  Місцева школа  отримала компютерний клас, а бюджет села — понад 2 мільйони  гривень. А це-  новий водогін,  ремонт насосної станції, газопостачання ФАПу і головне-  60 додаткових робочих місць.  

Можливості з одноразового зберігання зерна в Полтавській області ТОВ «Нібулон» дорівнюють  рекордним  для краю 500-ам тисячам тонн, а обсяг інвестицій в область – понад  700 млн грн.

За інформацією UCCI NEWSLETTER, ТПП України