Незалежна профспілка гірників України чекає від Гройсмана реальних дій в галузі

logo


Незалежна профспілка гірників України чекає від Гройсмана реальних дій в галузі У профспілці закликають звернути увагу на інші шахти. Фото: ТСН

Незалежна профспілка гірників України вітає рішення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана взяти під особистий контроль вирішення проблем вуглевидобувної галузі України і вимагає не обмежуватися зміною гендиректора в Первомайську, а взяти на системний контроль питання розвитку галузі.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Незалежна профспілка гірників України вітає рішення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана взяти під особистий контроль вирішення проблем вуглевидобувної галузі України. Саме час, тому що ситуація на «Первомайськвугілля» показує всю глибину проблем гірників», — зазначає Волинець і звертається до глави уряду: «думаєте, на інших шахтах немає проблем?»

«Недотримання безпеки умов праці, технічне оснащення часів глибокого совка, некомпетентне управління, розкрадання бюджетних коштів, постійна заборгованість перед шахтарями і дотації, дотації, дотації — це, фактично, типові, щоденні ознаки звичної роботи державних шахт. Чи не віримо більше нікому!» — пише він.

Незалежна профспілка гірників України вимагає від прем’єра не обмежуватися зміною гендиректора в Первомайську, а взяти на системний контроль питання розвитку вуглевидобувної галузі, пише голова профспілки гірників.

Нагадаємо, як повідомляв УНІАН, Володимир Гройсман вирішив взяти під особистий контроль ситуацію у вугільній галузі. Прем’єр погодив призначення нового генерального директора ДП «Первомайськвугілля», яке навесні в результаті техногенної катастрофи на шахті «Золоте» опинилося під загрозою зникнення.

«Гройсман залишився вкрай незадоволений цією ситуацією і використанням коштів, які Кабмін виділив на запобігання техногенної катастрофи», — зазначає джерело агентства в Кабміні.

×

Читайте также: