Невідома київська авіакомпанія планує літати зі Львова до Нідерландів та Іраку

logo


Рейси до обох країн мають виконувати двічі на тиждень.Літак авіакомпанії Jonika в аеропорту Харкова. Фото: airlines-inform

Літак авіакомпанії Jonika в аеропорту Харкова. Фото: airlines-inform

Нова українська чартерна авіакомпанія Jonika хоче відкрити регулярні авіарейси зі Львова до Амстердама та Ербіля, що в Іраку. Відповідну заяву ТОВ «Авіакомпанія «Джоніка» подала на розгляд комісії Державіаслужби.

Зі Львова до обох міст авіакомпанія планує літати двічі на тиждень. За інформацією ЦТС, у квітні торік Jonika зареєструвала свій перший літак Boeing 737-300 1999 року випуску. Нині парк перевізника налічує ще один літак Boeing 737-400.

ТОВ «Авіакомпанія «Джоніка» зареєстроване у селищі Гоголів Київської області з 2016 року. Компанія спеціалізується здебільшого на оренді повітряних транспортних засобів.

Стартовий капітал компанії, згідно з даними Youcontrol, становить 100 тисяч гривень. Її власниками є харків’янин Віталій Логінов та ТОВ «Мабуст». Віталій Логінов — колишній депутат Богодухівської районної ради, засновник кількох компаній, які переважно займаються здаванням в оренду нерухомого майна. Крім цього, він є одним із власників харківського турагентства «Вернісаж-Тур». Кінцевим власником ТОВ «Мабуст» є бізнесмен із Київщини Віктор Тимошенко.

У коментарі Tvoemisto.tv у прес-службі львівського аеропорту повідомили, що поки що не можуть підтвердити чи спростувати інформацію про польоти цією авіакомпанією за вказаними напрямками. Втім, якщо Державіаслужба надасть відповідні дозволи, перевізник має домовлятися безпосередньо з аеропортом.

Вікторія Ейсмунт