Нефьодов: Іде робота зі створення автомобільного кластера в Україні

logo


Перший заступник міністра економрозвитку України заявив, що спільно з німецькими автовиробниками триває робота зі створення автомобільного кластера. Зокрема, з Volkswagen обговорюють можливість збирання авто.

В Україні триває робота зі створення кластера з виробництва автомобільних компонентів та автомобілів. Про це в інтерв’ю DW повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. «Ми дуже задоволені роботою з німецькими виробниками автозапчастин і різноманітними іншими компаніями стосовно створення автомобільного кластера (…) з центром у Львові», — зазначив Нефьодов у понеділок, 4 червня, під час візиту до Брюсселя.

Нагадаємо, в Україні працюють виробничі потужності німецьких компаній Leoni, Elektrokontakt та Bader. Перші дві випускають електричне обладнання для автомобілів, третя — чохли на сидіння. Крім того, за словами Нефьодова, ведуться переговори з компанією Volkswagen щодо можливості відкриття збирального виробництва в Україні.

Відповідаючи на запитання DW щодо інвестицій в Україну, заступник міністра зауважив: «Звичайно, ми не задоволені абсолютним рівнем (інвестицій — Ред.) і ми маємо робити значно більше, але позитивна динаміка точно вражає. Минулого року обсяг капітальних інвестицій в країні зріс більше ніж на 22 відсотки».

Повну версію інтерв’ю з Максимом Нефьодовим дивіться на Youtube-каналі DW: 

Також за темою


Максим Нефьодов про реформи: «Криголамом» працювати важко (06.06.2018) 06.06.2018

Хто опирається приватизації в Україні, чим подібні українські реформи та Facebook і чому реформатори йдуть з уряду? Про це заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов розповів в ексклюзивному інтерв’ю DW.

Ukraine Elektrizität - Umspannwerk bei Kiew
Великий український розпродаж — росіяни «поза грою» 02.03.2018

В Україні заборонили продавати держпідприємства російським компаніям. Утім, положення закону про приватизацію можна обійти через офшори, вважають аналітики.

Die Flaggen von Deutschland und der Ukraine
Київ: Торгівля між Україною та Німеччиною зросла на 27 відсотків 25.01.2018

За дев’ять місяців 2017 року торгівля між Україною та Німеччиною зросла майже на третину, а загальний товарообіг склав близько 6,6 мільярда доларів, повідомили в українському МЕРТ. Збільшився і обсяг інвестицій з ФРН.