НБУ виключив з держреєстру фінустанов дев’ять компаній

Національний банк України виключив з Державного реєстру фінансових установ чотири страхові компанії та ще п’ять установ на підставі власних заяв.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

На засіданні 30 квітня 2021 року Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг виключив з реєстру чотири страхові компанії: АТ «СК «ВАРТА», ПРАТ «СК «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ», ПРАТ «СК «СТАР-ПОЛІС», ПРАТ «СК «ІНДУСТРІАЛЬНА».

Також повідомляється, що причиною виключення стала відсутність ліцензій. Їх ліцензії були анульовані в березні–квітні 2021 року в добровільному порядку. 

«ПРАТ «СК «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ», ПРАТ «СК «СТАР-ПОЛІС, ПРАТ «СК «ІНДУСТРІАЛЬНА» не мали невиконаних (прострочених) зобов’язань перед страхувальниками, водночас АТ «СК «ВАРТА» не подало до Національного банку звітність за І квартал 2021 року»,– вказується у повідомленні.

Після виключення з Реєстру вищезгадані компанії остаточно втратили статус фінансової установи.

Зазначається, що п’ять фінансових установ – ПТ «ЛОМБАРД ЧЕПІЛЬ І КОМПАНІЯ» , ТОВ «ОЛКОМ-ЛІЗИНГ», КС «Копілочка», КС  «Співдружність» та КС «Народний кредит» виключені з Реєстру за власними заявами.