Названо причини рекордного росту цін на нафту

Вартість Brent оновила максимум за 11 місяців.

Світові ціни на нафту вперше з 21 лютого 2020 року подолали позначку в 57 доларів за барель. Її котирування ростуть з таких причин:

зменшення запасів палива в США;зниження курсу долара на світових ринках;ослаблення побоювань щодо нової хвилі COVID-19 в Китаї.За даними Investing.com, вартість березневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:50 за київським часом становила 57,19 долара за барель – на 0,61 долара (1,08%) вище, ніж на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на цей час становила 53,73 долара за барель, що на 0,52 долара (0,98%) вище за рівень попередньої сесії. Ф’ючерси на WTI дорожчають шість сесій поспіль.

«Ми бачимо динамічний бичачий тренд. Ринок, як і раніше, очікує, що запаси нафти будуть досить швидко скорочуватися через оголошене раніше скорочення видобутку Саудівською Аравією. Однак в якийсь момент подібні бичачі тренди призводять до підйому ринку вище за рівноважну ціну», – зазначив Bloomberg старший партнер Commodity Research Group Ендрю Лебоу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: