Навіщо BASF об’єднує кращі інноваційні господарства країни в клуб

logo


Наприкінці березня компанія BASF зібрала в Києві кращих аграріїв України на перше засідання «Клубу новаторів агробізнесу». До клубу увійшли представники 26 інноваційно орієнтованих агрогосподарств із 20 областей країни.

«Клуб новаторів агробізнесу» – це платформа, де прогресивні та досвідчені агровиробники матимуть можливість обмінюватися досвідом, знайомитися з новими технологіями і продуктами та обговорювати їх ефективне застосування для розвитку бізнесу. Організатори клубу підкреслили, що потреба на ринку в подібному об’єднанні існувала вже давно, а компанія BASF задовольнила її.

Ініціатори та прихильники

Учасників засідання привітав керівник агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Тіберіу Діма. Він відзначив, що компанія BASF робить усе можливе, щоб забезпечувати українських фермерів новітніми технологіями та інноваційними продуктами. «У 2017 році ми інвестували у дослідження та розробки для сільського господарства 510 млн євро, і ви маєте можливість першими застосовувати новаторські рішення, найсучасніші технології і наукові відкриття задля збільшення ефективності. Завдяки вам наші клієнти матимуть чесну і достовірну інформацію про продукти компанії BASF безпосередньо з полів», – наголосив він.

За словами президента «Клубу новаторів агробізнесу», керівника відділу по роботі з ключовими клієнтами та агрохолдингами компанії BASF Вадима Потьомкіна, на ідею створення клубу наштовхнули три речі.

По-перше, сьогодні BASF – найінноваційніша компанія на своєму ринку, із найбільшою кількістю діючих речовин і нових продуктів.

По-друге, компанії, представники яких запрошені до участі у роботі клубу, – визнані лідери в своїх регіонах. Вони використовують у своїх господарствах новітні інноваційні технології або їх елементи, що робить сільське господарство України одним із найбільш технологічно розвинених не тільки на пострадянському просторі, але й за його межами.

По-третє, всі члени клубу самі приймають рішення про застосування тієї чи іншої технології та готові ділитися своїми напрацюваннями з іншими учасниками ринку.

«У кожного з вас достатній досвід самостійної роботи в галузі, але не слід забувати про таке поняття, як синергія. Це саме той випадок, коли ми всі разом можемо побудувати нові технології з урахуванням регіональних особливостей, технології, які зможуть забезпечити успіх», – підкреслив пан Потьомкін.

Концепція та переваги

«Клуб новаторів агробізнесу» – платформа закритого типу з обмеженою кількістю учасників. Але вступ до клубу не закритий від широкого загалу. Щоб стати його членом, потрібно довести, що компанія новаторська та інноваційна й відповідає принципам клубу.

Серед переваг, які дає членство в клубі, Потьомкін зазначив першочерговий доступ до всіх нових продуктів компанії BASF. Зокрема, у 2018 році члени клубу матимуть змогу застосовувати на своїх полях такі інноваційні препарати BASF: фунгіциди Адексар® СЕ Плюс, Осіріс® Стар; гербіциди Акріс®, Євро-Лайтнінг® Плюс, Кельвін® Плюс; фунгіцид та морфорегулятор Архітект™; протруйник Стандак® Топ; інокулянти ХіСтік Соя, Хайкот Супер Соя. Також для членів клубу передбачений безлімітний доступ до агроцентрів BASF, консультації з провідними технічними спеціалістами компанії, можливість ознайомлення з результатами її досліджень. Члени клубу будуть забезпечені постійною технічною підтримкою. Вони зможуть обговорювати як між собою, так і з кращими спеціалістами BASF нагальні проблеми в месенджері WhatsApp і отримувати рекомендації в режимі онлайн. Також компаніям-учасникам будуть надані спеціальні комерційні умови на придбання продукції BASF. Кожен з учасників отримав ексклюзивні клубні картки.

Серед чинників, які повинні допомогти втілити ідеї клубу в життя, Вадим Потьомкін назвав чесність і відкритість у взаємовідносинах, бажання чути і бути почутим, постійний зворотний зв’язок і взаємодопомогу, а головне – прагнення усіх членів клубу перетворити команду зірок агробізнесу на команду-зірку.

ТІБЕРІУ ДІМА ВІТАЄ ЧЛЕНІВ «КЛУБУ НОВАТОРІВ АГРОБІЗНЕСУ»

Юрій Бєлінський, агроном фермерського господарства «Альфа», кандидат сільськогосподарських наук.

ЯК ДАВНО ВИ СПІВПРАЦЮЄТЕ З КОМПАНІЄЮ BASF?

Наше фермерське господарство, яке започаткував мій батько, займається вирощуванням зернових і олійних культур на площі 8500 га на півночі Харківської області. Я почав працювати тут агрономом у 2006 році після закінчення інституту. Мені здається, господарство співпрацює з BASF відтоді, як ця компанія з’явилася на українському ринку.

ЯКІ ПРЕПАРАТИ BASF ВИ ЗАСТОСОВУЄТЕ?

Гербіцидні та фунгіцидні групи препаратів. Серед гербіцидів – це, звісно, Базагран®, Євро-Лайтнінг®, з цього року планую провести декілька експериментів із застосування Євро-Лайтнінг® Плюс. Із фунгіцидів використовую всім відомий перевірений часом препарат Рекс® Дуо, а також нові препарати Осіріс® Стар, Капало® та інші.

НАСКІЛЬКИ ЕФЕКТИВНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЦИХ ПРЕПАРАТІВ?

Ми використовуємо продукти не тільки компанії BASF, а й інших виробників, але у BASF є багато продуктів, які значно переважають своїх конкурентів. Я не можу точно сказати в цифрах, скільки ми отримуємо прибутку на кожну витрачену гривню на препарати BASF – це залежить від багатьох факторів, і насамперед від погодних умов. Рік від року цифри різняться, але це завжди для нас прибутково.

НАСКІЛЬКИ ДЛЯ ВАС МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ СТВОРЕННЯ «КЛУБУ НОВАТОРІВ АГРОБІЗНЕСУ»?

Ідея дуже позитивна. На мою думку, цією ініціативою компанія BASF підтверджує свій статус найбільш інноваційної компанії в Україні, принаймні їх конкуренти нічого подібного не пропонували. Це цікавий сучасний формат. Якщо клуб буде працювати так, як заплановано, особливо стосовно інформаційного обміну, це буде дуже корисно. Я готовий ділитися досвідом і буду радий, якщо хтось поділиться своїми напрацюваннями зі мною.

Схожі статті

Тепличные условия. Химические гиганты вместе с Международной финансовой кор…

Защитный рефлекс: сколько украинцы купили импортных удобрений и СЗР

BASF хоче придбати ще одну частку бізнесу Bayer

BASF започаткував «Клуб новаторів агробізнесу»