Насалик та Супрун можуть бути відправлені у відставку найближчим часом

logo


В Адміністрації президента розглядають можливість переформатування коаліції і структур влади, як один з варіантів розвитку політичної ситуації в Україні.

Про це заявив політичний експерт «Міжнародного центру політичних досліджень» Анатолій Октисюк, передає «Апостроф».

Він повідомив, що найближчим часом може бути замінений на своїй посаді міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального-господарства Геннадій Зубко, міністр інформаційної політики Юрій Стець. Крім того, високою є ймовірність відставки голови «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна.

Водночас за ряд високих посад ведуться політичні торги. Між учасниками коаліції та її союзниками обговорюється кандидат на посаду голови Національного банку України, керівника Державної фіскальної служби, голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, голови Фонду державного майна.

За словами експерта, частина оточення президента Петра Порошенка вважає, що перерозподіл посад в центральних органах влади допоможе знизити політичну напругу та послабити популістів шляхом перезавантаження коаліції.

Також у Адміністрації президента розглядають ще два варіанти розвитку політичної ситуації в Україні, які полягають у заморожуванні ситуації до 2019 року або ж у проведенні дострокових парламентських виборів восени 2017 року.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що секретаріат Нацради реформ саботує створення Служби фінансових розслідувань.