Нардеп від Прикарпаття вважає, що ситуація в антикорупційному комітеті дуже небезпечна

logo


Нардеп від Прикарпаття вважає, що ситуація в антикорупційному комітеті дуже небезпечна

Дерев’янко: Ситуація в антикорупційному комітеті дуже небезпечна

Спроби членів антикорупційного комітету Верховної Ради, які не з’явились на засідання в п’ятницю, проводити незаконні засідання і ухвалювати рішення є дуже небезпечними, оскільки розхитують довіру до боротьби з корупцією в країні.

 

Спроби членів антикорупційного комітету Верховної Ради, які не з’явились на засідання в п’ятницю, проводити незаконні засідання і ухвалювати рішення є дуже небезпечними, оскільки розхитують довіру до боротьби з корупцією в країні, інормує прес-служба нардепа.

 

Про це заявив народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко під час засідання антикорупційного комітету.

 

«Ситуація, яку ми маємо зараз, дуже дивна і дуже небезпечна, тому що частина наших колег, які вчора ініціювали засідання комітету, сьогодні грубо порушують свою присягу, грубо порушують закон України», — сказав депутат.

 

«Це розхитування ситуації і формування недовіри до того курсу, яким ми йдемо — це боротьба з корупцією», — додав він.

 

Дерев’янко вважає, що представники БПП, Народного фронту, Опоблоку і «Відродження» почали порушувати закон в четвер і продовжують це робити і п»ятницю.»Вчора всупереч закону вони намагались зімітувати якесь зібрання, а сьогодні вони порушують закон, бо має бути комітет і всі вони повинні працювати», — пояснив нардеп.

 

«Вони ставлять в дуже неприглядний вигляд весь комітет, важливий антикорупційний орган Верховної Ради, який мав би сьогодні розглядати питання формування кандидатур для незалежного аудиту НАБУ», — зазначив представник «ВОЛІ».

 

Дерев’янко зазначив, що ці депутати ймовірно потрапили під вплив Адміністрації Президента. «Це взагалі неприпустимо. У нас парламентсько-президентська країна», — підкреслив депутат.

 

Він звернувся до Президента і лідера Народного Фронту Яценюка з проханням  продемонструвати свою позицію відносно боротьби з корупцією і дати можливість обрати одним з аудиторів НАБУ саме Роберта Сторча. 

 

«Сторч  має найсильнішу підтримку наших міжнародних партнерів, жодним чином і ніяк не може впливати на рішення двох інших аудиторів, які будуть призначені і з боку Президента і з боку уряду, який контролює Президент», — зауважив Дерев’янко. 

Нагадаємо, комітет з питань запобігання і протидії корупції в результаті проведення конкурсу запропонував Верховній Раді призначити на цю посаду Роберта Сторча — заступника генерального інспектора департаменту юстиції США.

 

Однак під час розгляду з»явилась інша кандидатура — Найджел Браун.Жодна з кандидатур не набрала необхідної кількості голосів.Представники БПП, Народного фронту, Опоблоку, і колишні регіонали з групи «Відродження» 16 березня провели незаконне засідання антикорупційного комітету, щоб протягнути на посаду аудитора для НАБУ кандидатуру Найджела Брауна, який є зручним для Президента. Однак Верховна Рада не включила це питання до розгляду.

 

Кількість переглядів — 23
19.03.2017 16:25

Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

вологість:

тиск:

вітер:

Читайте также: