Наливайченко назвав вибори до ОТГ зухвалими

logo


Наливайченко назвав вибори до ОТГ зухвалими

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко пообіцяв позиватися, доводити, вимагати кримінальної відповідальності за злочини на виборах до об’єднаних територіальних громад України 30 квітня.

Про це він написав у своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Порушення на виборах до об’єднаних територіальних громад України 30 квітня були зухвалими, показовими, цинічними…», — написав він.

За його словами, основними порушеннями на виборах були тотальний підкуп виборців, тиск на кандидатів, в т.ч. адміністративний і їхнє залякування, перекуп кандидатів, злива бруду в пресі, фейкові листівки.

«У той час як розвозилися гроші, роздавали безкоштовний алкоголь — особливо «кмітливі» орали городи для виборців, роздавали добрива і отруту проти шкідників», — написав він.

ЧИТАТАЙТЕ ТАКОЖ : Вибори в Козельці: Видно весь бруд … і гармоніста на цвинтарі

Наливайченко подякував своїм командам, які взяли участь у виборах до ОТГ:

«Хочу подякувати нашій команді «Справедливості», яка, попри злочинні дії влади і потурання порушенням, масу інших штучних перешкод з боями пробивається до місцевих органів влади: від учора маємо наших представників в ОТГ на Черкащині, Рівненщині, Чернігівщині, Закарпатті, Франківщині…».

Лідер Руху «Справедливість» закликав виборців не продавати свої голоси.

«Майте розум і гідність не продаватися тим, хто вас продасть втридорога ще сотні і тисячі разів і ніколи не змінить на краще ваше життя!», — написав він.

Наливайченко попередив ділків від влади, що прийде час відповідати за скоєні злочини.