Найближчим часом уряд розгляне припинення залізничного сполучення з Росією: Омелян назвав причину

logo


Рішення про можливе блокування залізничного сполучення з Росією, є одним із контрзаходів на російський тиск в Азовському морі.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян у програмі «Ситуація» на телеканалі «Прямий».

«В першу чергу йде мова про блокування пасажирського залізничного сполучення з Росією. Цю ініціативу буде запропоновано на розгляд уряду найближчим часом, як один із контрзаходів, у зв’язку ситуацією в Азовському морі та окупацією російською стороною українських територій”, — пояснив міністр.

За його словами, такий контрзахід буде відчутний для Росії, що зрозуміло з її публічної реакції.

Що стосується українських заробітчан, по яким може вдарити така заборона, то, на думку міністра, країни Європейського Союзу пропонують кращі умови, вищі зарплати і безпеку нашим громадянам.

«Я щиро не розумію, що українці можуть робити у відсталій феодальній країні, що веде війну з Україною», — заявив Омелян.

Він нагадав, що в Російській Федерації українські громадяни не раз зникали та їх арештовували під різними вигаданими причинами.

«Якщо хтось не може знайти місця в Україні, в чому я сумніваюся, бо в багатьох напрямках відкриваються маса нових підприємств, — можна працювати в країнах Євросоюзу. Що робити в Росії?» — підсумував міністр.Нагадаємо, за словами Володимира Омеляна, найближчим часом не планується відновлення залізничного сполучення з окупованим Кримом.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.