Найбільші імпортні поставки товарів на Рівненщину проводить Росія

logo


Суб, 10/21/2017 — 11:57

За дев’ять місяців цього року Рівненська область провела зовнішньоторговельні операції товарами із партнерами 113 країн світу. За цей період експорт товарів становив 239,8 мільйона доларів США, імпорт – 204,6 мільйона доларів США. Лише з Європейського Союзу імпорт товарів склав 108,3 мільйона доларів. Це понад 50% від загального обсягу. В порівнянні із аналогічним періодом минулого року цей показник збільшився на 11%  (10,8 мільйона доларів).

Цікаво,що найбільші імпортні поставки продовжують надходити із Російської Федерації (майже 23% загального обсягу). Чимало імпортують з Польщі, Німеччини, Білорусі, Китаю.

Значний фінансовий відсоток охоплює ввезення машин, обладнання та механізмів, електротехнічне обладнання, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, засоби наземного транспорту, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них.

Експортує Рівненщина найбільше товарів до Польщі (19%) та Німеччини (майже 16%) Трохи менше у Білорусь, Італію, Францію, Угорщину. Експорт товарів до Російської Федерації не перевищує 4% від загального обсягу.

На експорт іде деревина та вироби з неї, продукти рослинного походження, скло і вироби з нього, меблі. 

Ключові слова: