«Нафтогаз»: Тимошенко могла розібратися з нами – й не зробила цього

logo


«Нафтогаз України» нагадав, що Юлія Тимошенко, будучи прем’єр-міністром, мала змогу ліквідувати цю компанію, але не зробила цього.

Нещодавно лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про намір ліквідувати НАК «Нафтогаз України» після президентських виборів наступного року.

«Пані Тимошенко двічі була прем’єр-міністром, і в неї двічі була чудова можливість розібратись з «Нафтогазом»: або ліквідувати, або зробити його прибутковим. Вона не зробила ні перше, ні друге», – заявила прес-служба «Нафтогазу» у Twitter.

Пані Тимошенко, двічі була прем’єр-міністром, і в неї двічі була чудова можливість з розібратись з Нафтогазом: або ліквідувати, або зробити його прибутковим. Вона не зробила ні перше, ні друге.

— Нафтогаз України (@NaftogazUK) October 2, 2018

У відповідь на інші заяви з боку «Батьківщини» компанія зазначила, що «Нафтогаз» не продає газ населенню.

«Продають приватні структури – газзбути. І чомусь про них пані Тимошенко і депутати забувають. Хоча частина компаній контролюється паном Фірташем. Наш головний прибуток – це транзит газу та інша діяльність», – зазначила прес-служба НАК.

Нафтогаз не продає газ населенню. Є такий парадокс. Продають приватні структури- газ збути. І чомусь про них пані Тимошенко і депутати забувають. Хоча частина компаній контролюється паном Фірташем. Наш головний прибуток – це транзит газу та інша діяльність.

— Нафтогаз України (@NaftogazUK) October 2, 2018

28 вересня Тимошенко заявила, що, якщо здобуде владу, ліквідує «Нафтогаз» як «непотрібного посередника», як і іні посередницькі структури.

Також вона пригрозила скасувати продаж 49% газотранспортної системи, якщо він відбудеться.