«Нафтогаз» назвав умови поставок газу населенню за ринковими цінами

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” оприлюднила умови продажу газу для поставок населенню після завершення дії спеціальних зобов’язань, що має відбутися вже 1 серпня.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Дивізіон «Нафтогаз Комерція» (через ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг») буде реалізовувати природний газ для постачальників домогосподарств. Компанія пропонує укласти річний контракт на постачання газу зі щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до початку місяця постачання”, – ідеться в повідомленні.

Як буде визначатись ціна за річними контрактами:

виходячи з котирувань міжнародних газових хабів, поточного ринкового спреду;а також з умов оплати;запропонована формульна ціна є прогнозованою та такою, що повністю відповідає ринковим ціновим індикаторам і не створює перекосів на ринку.В межах зазначеного контракту передбачені різні умови розрахунків:

100% передплата;оплата частинами кожні 10 днів впродовж періоду постачання;оплата до 25 числа місяця, наступного за місяцем поставки.Як зазначається, підхід, запропонований Дивізіоном «Нафтогаз Комерція», відповідає європейській практиці, коли на довгострокові контракти і великі обсяги діє формульна ціна, а для інших клієнтів пропонується лінійка різноманітних продуктів в залежності від потреб покупця.

Окрім запуску нових продуктів, які розробляються з урахуванням особливостей роботи різних сегментів внутрішнього ринку, Нафтогаз продовжить працювати з боргами, що накопичилися впродовж дії режиму ПСО і сягають близько 24 млрд гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Венедіктова пояснила призначення Піскуна У Путіна відреагували на лист Козака Шторм на Філліпінах забрав життя 6 людей Над Швецією з’явилось унікальне сонячне гало В Україну прийде рання, але холодна весна