Нафта марки Brent подешевшала до мінімуму

logo


Нафтовий ринок прискорив падіння в середу, 7 серпня, на побоюваннях уповільнення темпів зростання світової економіки, при цьому котирування Brent вперше з 4 січня опустилися нижче $57/бар. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Жовтневі ф’ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures подешевшали до $56,88/бар.

Котирування ф’ючерсів на WTI на вересень на Нью-йоркській товарній біржі знизилися до $51,51/бар.

Аналітики відзначають, що Brent увійшла у «ведмежий» ринок, оскільки зниження котирувань з пікового значення, досягнутого в кінці квітня, перевищило 20%.

«Глобальна макроекономічна ситуація чинить тиск на нафтові котирування, які опускаються все нижче і нижче», — зазначив старший аналітик сировинного ринку в SEB Бьярн Скілдруп.

Основним побоюванням для світового ринку залишається перспектива початку повномасштабної торгової війни між США і Китаєм, що негативно позначиться на зростанні глобального ВВП і попиті на нафту.

Також читайте: ПОГАНІ ЗВИЧКИ: У ТРУБОПРОВІД «ДРУЖБА» ЗНОВУ ПОТРАПИЛА «БРУДНА» НАФТА

На цих побоюваннях аналітики банку DBS погіршили прогноз цін на Brent на другу половину 2019 року і на 2020 рік до $65 за барель з очікуваних раніше $70−75 за барель, зазначивши при цьому, що в разі погіршення ситуації в світовій торгівлі ціни можуть опуститися нижче $55 за барель.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що ціни на золото, навпаки, виросли, побивши шестирічний рекорд.

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!