На відновлення Донбасу знадобиться 21 млрд доларів

Автор: Александра Волохова| 22 Листопада 2020 року — 18:14

Речник української делегації у Тристоронній контактній групі Арестович назвав кількість грошей, яких на його думку потрібно вистачити для відновлення Донбасу після війни з росіянами та окупантами. Йдеться про суму від 15 до 21 млрд доларів.

Також на думку речника нашої делегації, зараз є країни, які готові допомагати інвестиціями у цей регіон, сам тому є програма пріоритетного розвитку. Відомо, що першими у черзі дій стоять розмінування та екологічна безпека.

Але найпершою умовою для того, аби розпочати відновлення, є демілітарізація Донбасу.

Раніше повідомлялося про те, що власникам зруйнованих будинків на Донбасі виплатять компенсацію. У Донецькій обласній державній адміністрації перші дев’ять власників будинків, зруйнованих через військові дії, днями отримають компенсацію за втрачене житло.

Також ми писали й про те, що Європейський банк візьме участь у відновленні Донбасу. Кошти спрямують на розвиток інфраструктури та благоустрою на сході України. Зокрема, побудують та модернізують медичні центри, державні дороги та мости. Програма відновлення працюватиме з підконтрольними територіями у Донецькій та Луганській, а також у сусідніх областях – аби підтримати їх через наплив внутрішньо переміщених осіб.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!