На український ринок газу вийшов світовий газовий трейдер

logo


Дочірня компанія міжнародного енергетичного трейдера MET Holding AG (Швейцарія) — МЕТ Україна (Київ) виставила на продаж 1 млн куб. м природного газу на електронні біржові торги на Українській енергетичній біржі (УЕБ).

Про це йдеться в біржових бюлетенях аукціону.

«МЕТ Україна на електронні біржові торги пропонує реалізувати природний газ, загальним обсягом 1 млн м. куб., ресурс серпня 2017 року», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що газовий трейдер МЕТ отримав ліцензію в Україні.

Раніше, Швейцарський енергетичний трейдер MET Holding AG вирішив торгувати природним газом на внутрішньому ринку України.

Також інший сировинний трейдер Trafigura відкрив свій офіс в Україні.

MET Holding AG є холдинговою компанією MET Group, яка займається торгівлею енергоресурсами в ряді країн Європи. Компанія почала поставки газу з Європи ще в кінці 2014 року. У минулому році дочірня компанія групи — MET Gas and Energy Marketing AG — поставила в Україну близько 20 млн кубометрів газу.

40% MET Holding AG належить великий угорської компанії MOL, яка вже давно працює в Україні. 24% MET Holding володіє топ-менеджер MOL Бенджамін Лашатошу. По 10% і 12% знаходяться у власності угорських бізнесменів Дьєрдя Надя і Іштвана Горончі. Також 12% капіталу компанії належить Іллі Трубников.

Читайте также: