На Раді регіонального розвитку представили концепцію Служби фінрозслідувань

logo


КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна під час засідання Ради регіонального розвитку представила концепцію Служби фінансових розслідувань, передає кореспондент УНН.

«Ми маємо впорядкувати систему так, щоб всі економічні злочини розглядалися і кримінальні провадження проводилися винятково одним новоствореним органом», — сказала вона.

Н.Южаніна наголосила, що зосередити увагу потрібно на запобіганні злочинним схемам та технологіям, що суттєво впливають на криміналізацію відносин у сфері публічних фінансів і перебувають у стадії активного розвитку або функціонування.

«Ми говоримо про те, що на початку в новоствореному органі розслідування аналітична група має проводити вивчення й аналіз на основі великих інтегрованих баз даних всіх галузей економіки», — підкреслила голова комітету.

У свою чергу, Президент Петро Порошенко підкреслив, що докладне обговорення концепції Служби фінансових розслідувань і відповідного проекту закону відбудеться на Раді реформ.

«Його ще бажано обговорити в комітеті, обговорити з урядом і внести на Нацраду реформ», — додав він.

Нагадаємо, Прем’єр В.Гройсман хоче, аби законопроект щодо Служби фінрозслідувань проголосували у листопаді.