На Херсонщині заблокували інвестпроект на два мільярди

logo


На Херсонщині у Чаплинському районі заблоковано реалізацію потужного інвестиційного проекту вартістю 2 мільярди гривень через відсутність районного архітектора.

Про це поінформував у понеділок на прес-конференції в Херсонській облдержадміністрації голова ОДА Андрій Гордєєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас є нова Чаплинська об’єднана територіальна громада, де на сьогодні ми опрацьовуємо спільно з інвестором потужний інвестиційний проект вартістю 2 мільярди гривень. Це будівництво підприємства по переробці томатів компанії Agrofusion. І більше як півроку цей проект заблокований», — розповів Гордєєв.

Як він зазначив, причиною блокування даного проекту є відсутність в Чаплинському районі архітектора. «А відсутність його підпису на документації блокує подальшу реалізацію цього інвестпроекту», — пояснив голова ОДА.

Читайте також: Дві третини минулорічних вступників з Криму навчаються на Херсонщині

Як повідомляв Укрінформ, на Херсонщині кадровий дефіцит архітекторів та спеціалістів з містобудування. З 2018 року, згідно рішення МОН України від 15 травня 2018 року, у Херсонському державному аграрному університеті розпочинають готувати фахівців за спеціальністю «архітектура і містобудування».