На форумі у Києві шукатимуть шляхи до збільшення українського експорту

logo


У Торгово-промисловій палаті України (ТППУ) 4 червня 2018 року відбудеться IV Національний форум із підтримки експорту. 

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі ТППУ.

«Чи є за кордоном попит на продукцію українських компаній? Які можливості сьогодні пропонує держава вітчизняному експортеру для доступу українських товарів і послуг на закордонні ринки? Як максимально ефективно представити свій проект іноземному інвестору? Ці та інші питання буде порушено під час форуму, який цього року пройде під гаслом «Відкриваємо країни. Об’єднуємо бізнес», — йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що упродовж форуму його учасники обговорюватимуть широке коло питань, пов’язаних із підтримкою та просуванням товарів і послуг вітчизняних підприємств-експортерів на ринки іноземних країн, насамперед ЄС, подоланням технічних бар’єрів, модернізацією та технічним переоснащенням підприємств відповідно до стандартів ЄС, видачею сертифікатів відповідності, ліцензуванням продукції. Обговорюватимуться проблеми малого та середнього бізнесу при здійсненні експортно-імпортних операцій тощо.

Читайте також: Експорт з України до Нідерландів торік зріс на 62% — МЕРТ

У заході  візьмуть участь понад 200 представників українських підприємств-експортерів, десятки іноземних імпортерів, члени уряду України та представники зарубіжних органів влади, делегації з низки зарубіжних країн, експерти у сферах зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи, страхові організації тощо.