На Буковині триває будівництво 4 об’єктів зберігання та переробки зерна

Орієнтовна вартість будівництва об’єктів складає 65 млн грн

bukoda.gov.ua

У сховищах можна одночасно зберігати 21,2 тисячі тонн зерна

В агроформуваннях Заставнівського та Вижницького районів області триває будівництво 4 об’єктів зберігання та переробки зерна сільськогосподарських культур, зокрема, зернофуражних сховищ, елеваторів, механізованих зерноскладів, зерноочисних та зерноочисно-сушильних пунктів. У сховищах можна одночасно зберігати 21,2 тисячі тонн зерна. Орієнтовна вартість будівництва об’єктів складає 65 мільйонів гривень. Про це йдеться на офіційному сайті Чернівецької ОДА.

Для підтримки та фінансування заходів зі зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, зокрема зерна, в державі діє бюджетна програма «Державна підтримка галузі тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)», якою на 2020 рік передбачено фінансування в розмірі 1 мільярд гривень.

Суб’єкти господарювання можуть отримати часткове відшкодування вартості об’єктів на безповоротній основі в розмірі до 30% вартості завершеного цьогоріч будівництва (відповідно до постанови КМУ від 07 лютого 2018 р. №107).

Сільськогосподарські товаровиробники, які мають намір отримати часткове відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна, повинні подати протягом року до 15 вересня Мінекономіки повідомлення за встановленою формою в електронному та паперовому вигляді.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter