МЗС України перевіряє інформацію російських ЗМІ про смерть українського політв’язня в ростовському СІЗО

logo


У понеділок, 1 травня, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що в ростовському слідчому ізоляторі через серцеву недостатність помер український політв’язень Артур Панов. 

«У ростовському слідчому ізоляторі через серцеву недостатність помер громадянин України Артур Панов, якого російська влада звинувачувала у підготовці терористичного акту в Росії», — пише «Фонтанка.ру».

Речниця МЗС України Мар’яна Беца прокоментувала журналістам 5.UA цю інформацію: «Так, ми вже бачили цю інформацію, але наразі я її не можу ні підтвердити, ні спростувати. Ми намагаємося зв’язатися з російською стороною, але поки що там не відповідають — у них теж вихідні дні. Тому тяжко сказати, чи отримаємо ми сьогодні якусь інформацію. Але можу сказати, що ми робимо все можливе».

Нагадаємо, Артур Панов був затриманий на початку грудня 2015 року в Ростовській області, після того як під виглядом біженця перетнув українсько-російський кордон. Його підозрювали в намірі здійснити теракт на території Росії. 14 лютого в Північно-Кавказькому військовому окружному суді міста Ростов-на-Дону почався судовий процес у справі Панова, разом з ним на лаві підсудних також опинився і ростовський студент, якому інкримінують сприяння в нібито злочинній діяльності українця. На момент затримання український політв’язень ще був неповнолітнім.