Москва пішла на радикальні заходи для збереження заводу «Титан»

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Крим

Російський блогер Ель Мюрід на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив, що окупаційна влада Криму вирішили залити морською водою кислонакопичувач компанії «Титан», яка влаштувала на півострові екологічну катастрофу.

2714_1478466437_abb74186-4ef3-4fb1-a70f-d7225234a1_w987_r1_s.jpg (107.09 Kb)

Блогер в цей же час відзначає, що у Криму дуже сумне майбутнє.

Блогер пише, що для припинення отруєння повітря необхідно або припинити діяльність «Титану», або залити в кислонакопичувач десятки мільйонів кубометрів прісної води, яких у окупанта в даний час немає. Перший варіант Росію ніяк не влаштовує, в результаті чого вона пішла на безрозсудні заходи — залити кислонакопичувач морською водою, проклавши труби з Каркінітської затоки. Зроблять це тільки до весни. Але таке рішення, за словами Мюріда, тільки погіршить ситуацію на півострові, адже залита морською водою кислота може дати непередбачені реакції.

Крім того, ця ж сама морська, солона вода з часом просочиться в підземні резервуари із залишками прісної води, зробивши їх непридатними не тільки для пиття, але і для технічних потреб. Наостанок блогер зазначив: «Через 2-3 роки рівень засолення підземних прісних вод остаточно залишить північний Крим без власних запасів прісної води. Вижити в таких умовах можна буде тільки на зовнішніх джерелах. Сільське господарство буде вбито повністю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Читайте также: