Митні війни між США та ЄС підуть на користь українським виробникам кукурудзи

logo


Поділитись на Facebook

Tweet on Twitter

Підвищення мита з боку Євросоюзу на імпортну кукурудзу з США може активізувати експорт української кукурудзи до ЄС, який в першому кварталі поточного року дещо скоротився під тиском більш дешевого американського зерна. Про це повідомляє «Електрона зернова біржа України» з посиланням на AgriCensus.

За даними USDA, протягом січня-грудня 2017 року США експортували до ЄС лише 707,36 тис т кукурудзи, а головними постачальниками зернової до країн Євросоюзу залишаються Україна та Бразилія.

«Єврокомісія знову заявила про наміри підвищити до 25% імпортне мито на американську кукурудзу у відповідь на запроваджене Трампом мито на сталь та алюміній з ЄС. Вперше про такі наміри Єврокомісія повідомила в березні, а вже на початку травня внесла американську кукурудзу до попереднього переліку товарів, для яких імовірно буде підвищене імпортне мито», — йдеться у повідомленні.

За даними Єврокомісії, протягом липня-травня 2017/18 МР країни ЄС імпортували 15,8 млн т кукурудзи, що на 40% перевищує показник попереднього МР.

Схожі статті

Министерство, бизнес, банк: взгляд на агробизнес с трех сторон

Експорт українських товарів до ЄС у 2017 році вперше перевищив докризовий р…

Стало відомо, скільки квот на безмитний експорт до ЄС вичерпали українські …

Фіскальна служба попередила спробу незаконного експорту до Єгипту 330 тонн …

Поділитись

Facebook

Twitter

Попередня статтяLANDLORD завітав до ефективних та успішних аграріїв на пікапі Toyota Hilux