Міністр цифрової трансформації Федоров: довідку про реєстрацію місця проживання та склад сімʼї скасують

logo


Міністерство цифровий трансформації має намір скасувати довідку про реєстрацію місця проживання та про склад сімʼї. Це входить в найближчі плани, повідомив в Facebook віцепремʼєр міністр — міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

Він заявив, що на нараді 18 вересня було прийнято положення міністерства, за яким до Минцифрі переходить функція формування політики у сфері адмінпослуг. «Це дозволить змінювати логіку одержання адміністративних (соціальних, публічних) послуг, а не «оцифровувати совок», — пише Федоров.

За його словами, в недалекому майбутньому буде «повністю викоренена» форма 13 (довідка про реєстрацію місця проживання), яку отримують щорічно понад 20 000 000 разів.

Також скасують довідку про склад сімʼї. «Більше 1 000 000 отримань і години часу в черзі за нею (тільки в Києві її не вимагають, рідко в регіонах)», — додав міністр.

На повністю електронне оформлення документів буде переведена послуга «єМалятко». Міністр пообіцяв запуск автоматичних послуг без чиновників (кабінет забудовника) і прискорення роботи ЦНАПів за рахунок автоматизації процесів і трансформація у фронтофіс електронних послуг.

Сегодня приняли положение министерства. 2 недели плотного общения с коллегами министрами о передаче функций (мы же с…

Gepostet von Mykhailo Fedorov am Mittwoch, 18. September 2019