Мінінфраструктури знайшло альтернативу аеропорту Маріуполя

logo


Міністерство інфраструктури розглядає можливість викорстання замість маріупольского, бердянський аеропорт. Польоти до першого занадто ризиковані.

Про це в ефірі «Прямого» в програмі «Ситуація» з Тарасом Березовцем заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян

«Ми скоротили час перебування у потязі з Києва до Маріуполя до 15 годин. Я б дуже хотів, щоб цей час був скорочений до 12 годин осінню цього року. Там є декілька вузьких місць, які потребують значних вкладень. Але я думаю, що ми це зробимо», — повідомив він.

По дорозі Запоріжжя-Маріуполь в першу чергу близько 600 мільйонів гривень передбачено цього року на її капітальний ремонт у Запорізькій області.

«По авіасполученню. На жаль, з точки зору безпеки, я не матиму можливості дозволити авіа перельоти до маріупольського аеропорту. Я розумію, що ризик надто високий. Російський окупант чи агент візьме ПЗРК і вцілить в літак, який заходить на посадку. Тим не менш ми розглядаємо опцію бердянського аеропорту, який далі від фронтової зони та до нього близько доїхати з Маріуполя. Якщо нам парламент виділить кошти на наступний рік, безумовно Бердянськ має бути серед тих п’яти аеропортів, які будуть реконструйовані в першу чергу», — додав міністр.Також в ефірі «Прямого» Володимир Омелян заявив, що найголовніше у авіаційному сполученні — це злітні смуги. В Україні планується виділити на їх будівництво 10 мільярдів гривень і вже до 2020 року в країні буде мінімум 20 сучасних аеропортів.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.