Мінінфраструктури склало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній

logo


Міністерство інфраструктури склало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній у червні 2018 року. При цьому враховувалася точність вильоту літаків авікомпаній з України, відповідно до встановленого розкладу.

Відповідну інфографіку розміщено на сайті міністерства.

Рейтинг очолила авіакомпанія «Мотор-Січ», яка із 256 здійснених у червні рейсів 100% виконала вчасно.

На другому місці — МАУ: 98% із 3 130 виконаних рейсів було здійснено вчасно. Загальна затримка по рейсах у червні становила 61 годину.

На третьому місці — авіакомпанія «Роза вітрів»: з 531 рейсу у червні вчасно були виконані 98%. Загальний час затримок у червні становив 10 годин.

Крім того, до рейтингу увішли авіакомпанії «Скай Ап» (87% вчасно виконаних рейсів), «ЯнЕІР ЛТД» (84% вчасно виконаних рейсів), «Азур Ейр Україна» (82%), «Ейр Аллана» (80%), «ФАНейр» (70%), «Браво» (68%), «АНДА ЕЙР» (67%), «Атлас Джет Україна» (64% вчасно виконаних рейсів).

Загалом, за даними Мінінфраструктури, 93% рейсів українських авіакомпаній у червні 2018 року були виконані вчасно.

Читайте також: Join UP скорочує польоти до Туреччини

Як повідомлялося, з кінця червня 2018 року сталося кілька форс-мажорних ситуацій з доставкою авіакомпаніями українських туристів. Через проблеми авіакомпаній українці виявлялися «заблокованими» як в аеропортах України, зокрема, в Києві та Львові, так і в зарубіжних країнах — на Мальорці, в Тунісі, Туреччині, Єгипті, Грузії.

Найгучніший скандал виник у зв’язку із затримкою та скасуванням рейсів авіакомпанії Bravo Airways.