Мінінфраструктури: маршрутки повинні зникнути, а київський вокзал — стати громадським простором

logo


Міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі «5 каналу» заявив, що маршрутки повинні зникнути як клас, а київський вокзал має стати публічним простором.

У відповідь на зауваження ведучої про незадовільний стан і послуги маршрутних таксі Володимир Омелян зауважив, що незабаром цей транспорт почнуть перевіряти, оскільки з січня 2019 року скасовано мораторій на відповідні перевірки.

«Це та ситуація, коли ми говоримо, що ринок сам все врегулює, – це не завжди правда. Так, коли є висока конкуренція – це дуже добре. Держава повинна це стимулювати, і ми це робимо, але повинен бути строгий контроль. Свого часу була зроблена велика помилка, коли було накладено мораторій на будь-які перевірки», – відповідає Омелян.

Крім того, за словами міністра, у 2019 році мають запуститися маршрути автобусами «Неоплан». Дати запуску поки не оголошують.

Омелян також прокоментував плани перетворити Центральний київський вокзал на громадський простір. Міністр зробив це під час обговорення з журналісткою виправданості колективних зусиль Мінінфраструктури  з КМДА, «Укрзалізницею» та Націполіцією.

«Зайвий раз помити вокзал нікому не завадить. Я фактично кожного тижня проходжу на цьому вокзалі без супроводу і бачу певні зрушення. Не можна зробити “тільки до паркану”, а там хоч трава не рости», – відповідає Омелян.

Нагадаємо, раніше Мінінфраструктури повідомив, що з головами «Укрзалізниці», КМДА та Нацполіції домовився зробити вокзал «модерним, охайним, комфортним та безпечним громадським простором».

Під час ефіру міністр також визнав, що «Укрзалізниця» не надає ринкових послуг.

Читайте також: Мінінфраструктури планує заборонити перевезення велосипедів у поїздах Інтерсіті

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.