Міненерговугілля створить «Національну вугільну компанію»

logo


10переглядів

23 жовтня 2017, 12:27

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України створить з державних вугільних підприємств єдине держпідприємство «Національна вугільна компанія», на яке до кінця року будуть переоформлені всі дозвільні документи. «Національна вугільна компанія» об’єднає 33 державні шахти.

Про це пише Інтерфакс.

Згідно з планом заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування і розвитку вугільної промисловості, до кінця року передбачається також оптимізувати структуру відокремлених підрозділів «Національної вугільної компанії».

Зокрема, передбачене створення проектно-наукового і сервісно-технічного центру по обслуговуванню і ремонту устаткування, ліквідація непрофільних активів, проведення інвентаризації наявного технологічного потенціалу вугільних підприємств, передання об’єкти соцсфери на баланс місцевих бюджетів.

Крім цього, план заходів передбачає внесення правок до держбюджету-2017 для виділення додатково 800 млн грн на модернізацію і технічне переоснащення шахт, 100 млн грн – на придбання засобів індивідуального та колективного захисту.

Уряд також схвалив розробку законопроекту про оподаткування підприємств вугільної галузі.