Мінекономіки створило державне підприємство Прозорро.Продажі

logo


Міністерство економічного розвитку та торгівлі України зареєструвало державне підприємство Прозорро.Продажі. Таким чином в Міністерстві констатують завершення реформи системи державних продажів.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Згідно з повідомленням, з часу проведення першого аукціону у системі «Prozorro.Продажі» у жовтні 2016 року, державі вдалось реалізувати майна на загальну суму понад 8 мільярдів гривень.

«Вже на етапі пілотної реалізації його команда «Prozorro.Продажі» довела свою надзвичайну ефективність у продажі іноді складних чи проблемних активів», — заявив міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Нове державне підприємство буде підпорядковуватись Мінекономіки, а його метою є здійснення продажу майна збанкрутілих банків, активів державних і комунальних підприємств, а також проведення малої приватизації.

Згідно з повідомленням МЕРТ, досі фінансування системи «Prozorro.Продажі» відбувалось за рахунок коштів донорських організацій, проте зі створенням підприємства держава візьме на себе зобов’язання з її фінансування.

Нагадаємо, що за допомогою системи «Prozorro.Продажі» планується продавати майно державних підприємств, що не використовується.

Також через систему «Prozorro.Продажі» реалізували майна збанкрутілих банків на понад 7 мільярдів гривень.

Раніше повідомлялось, що в Укрзалізниці планують виставляти вільні місця у вантажних вагонах на відкриті аукціони Prozorro.

Також у Prozorro виставили на продаж 2 пам’ятники Леніну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Cуд перевірить законність приватизації олігархамиУкррудпрому