Метро на Виноградар, підтримка малозахищених ремонт житлового фонду: Київрада затвердила бюджет-2019

logo


Депутати Київської міської ради затвердили бюджет та програму соцекономрозвитку столиці на 2019 рік, повідомляє прес-служба мерії.

Найбільші суми спрямовано на освіту, охорону здоров’я та соціальний захист —17,9 млрд грн, 10,7 млрд грн  та 8,8 відповідно. Загалом, видатки та доходи бюджету становлять 57,4 мільярда гривень. 

Серед основних пріоритетів столиці в наступному році буде зведення Подільського мостового переходу через Дніпро, будівництво  метрополітену на Виноградар, реконструкція Шулявського шляхопроводу. Загалом капітальні видатки на транспортну галузь становлять майже 4,5 мільярдів гривень. 

Також за ці кошти місто має намір реставрувати Київський фунікулер та трамвайну лінію по вулиці Алма-Атинській, продовжити відновлення столичних доріг. На капремонти рухомого складу громадського транспорту передбачено 50 мільйонів гривень, а міських доріг – 714 мільйонів. Майже стільки вкладе столиця й у зовнішнє освітлення вулиць.

На капітальні ремонти будинків, теплових мереж, заміну ліфтів, асфальтування прибудинкових територій виділено 4,75 млрд грн. У межах цієї суми місто планує і будівництво «Доступного житла» та житлових будинків для учасників АТО, а також придбання квартир для черговиків.

Крім того, модернізація систем теплопостачання обійдеться місту в 550 мільйонів гривень. 484 мільйони направляємо на будівництво та реконструкція каналізаційних колекторів. На капремонти та заміну ліфтів міська рада спрямувала 370 мільйонів гривень, а на програму «70/30» – 130 мільйонів.

У 2019 році планується завершити реконструкцію школи №42, що у Дніпровському районі та 5 садочків в Голосіївському, Дарницькому, Оболонському та Подільському районах столиці. Загалом, капітальні видатки на освітню галузь становлять 1,7 млрд грн.1,57 млрд грн капвидатків передбачено на охорону здоров’я та соціальний захист. Ці кошти, в першу чергу, будуть спрямовані на будівництво та реконструкцію медичних закладів.

Нагадаємо, столична влада розпочинає будівництво метро на Виноградар.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.

загрузка…