Метро на Троєщину почнуть будувати через 5-7 років — голова «Київгенплану»

«Довгий час точилися дискусії – прокладати метрополітен по Бальзака чи по Маяковського. Вирішили по Маяковського. У такому випадку 70% жителів Троєщини будуть в зоні пішохідної доступності до метро», — пояснив Броневицький.

Перша черга будівництва, за його словами, складатиме п’ять станцій – від Лук’янівської до першої станції Райдужної, що на лівому березі Дніпра.

«Це буде Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену, яка з’єднає «інвестиційно привабливу північ Троєщини» (з вулиці Закревського, де створять «бізнес-парк») з Подолом, далі через тунель — з Севастопольською площею і на перспективу (20 років) — з аеропортом Жуляни».

Станції першої черги будуть неглибокими, як на Оболоні.

Довідка. Подільсько-Вигурівська лінія — майбутня нова лінія Київського метрополітену. Станом на 2012 рік планувалося, що після закінчення будівництва лінія матиме 12+6 станцій і понад 20 км довжини.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Androidякщо у вас iOS