МЕРТ створило ДП «Прозорро Продажі» та призначило в.о. директора Олексія Соболєва

logo


13:52 17.04.2018

МЕРТ створило ДП "Прозорро Продажі" та призначило в.о. директора Олексія Соболєва

 Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) створило державне підприємство «Прозорро Продажі» замість пілотного проекту «ProZorro.Продажі».

«Таким чином, пілотний проект «ProZorro.Продажі» поступово завершується, і реформа державного продажу переходить на новий, державний етап», — зазначається в повідомленні на сайті МЕРТ у вівторок.

Нове держпідприємство підпорядковуватиметься МЕРТ, його головна мета — створення єдиної державної системи аукціонів, закріплення процедур і процесів, технічний, юридичний та організаційний розвиток системи.

Виконувачем обов’язків директора ДП призначений керівник проекту «ProZorro.Продажі» Олексій Соболєв. Контролювати підприємство буде незалежна наглядова рада, до складу якої увійдуть представники міністерства і троє незалежних експертів, обрані на відкритому конкурсі. Крім того, до участі в наглядовій раді будуть запрошені представники Фонду гарантування вкладів фізосіб.

За словами А.Соболєва, серед планів «Прозорро Продажі» на 2018 рік — пілотний проект про оренду вагонів «Укрзалізниці» і запуск проекту з Держгеокадастром.

«Як відомо, закон про приватизацію було підписано, а значить, тепер усе продаватимуть виключно через «ProZorro.Продажі». Наразі триває технічна підготовка, і перший аукціон відбудеться вже в червні. Загалом Фонд держмайна оголосив перелік із 600 підприємств, які будуть виставлені на прозорі аукціони цього року», — цитує прес-служба МЕРТ А.Соболєва.

Згідно з повідомленням, основою штату буде проектна команда «ProZorro.Продажі», проте держпідприємство вимагає більшої кількості фахівців, тому шукає співробітників.

Читайте также: